ДругаРіка

"На цьому альбомі 10 років життя і 12 пісень" – гурт ТИМПАЧЕ презентував платівку "23"

7.11.2019 р., 12:50

Їх називають "майбутнім української рок-музики", "живою командою", "гітарним саундом з підлітковим запалом". Четверо хлопців – Вова, Орест, Максим і Артем – на 10 місяців зачинилися у студії, щоб розповісти українцям про те, як дорослішають романтики. А в результаті гурт "ТИМПАЧЕ" 16 жовтня випустив свою платівку. У студії Радіо Промінь — учасники гурту "ТИМПАЧЕ" Володимир Колотуша та Орест Григорець.

 Заради запису платівки ви кинули все та 10 місяців займалися лише музикою. Що це було за "все", яке ви покинули, і чи важко було це зробити?

Володимир Колотуша: – Я працював офіціантом, тому що це були легкі гроші. Я працював в "Шаленій мамі", було таке рок-кафе біля Жовтого корпусу КНУ імені Шевченка. Мені там дуже подобалося – там 12 годин поспіль грали Rolling Stones, одні й ті ж пісні.

Орест Григорець: – А я працював у сфері туризму, займався орендою житла. Мені дуже подобалася ця робота, я навіть кайфував. Але все-таки музика була для мене найважливішою. Я навіть не думав, це ризик чи не ризик – просто знав, що йду правильно.

 Над своїм першим альбомом ви, за вашими словами, працювали 10 років! Як це?

ВК: – Тема така, що мені було 13 років, коли я написав "Рожеві окуляри". І ця пісня – перша на альбомі. А остання пісня на альбомі – реально остання, яку ми склали перед записом альбому. На цьому альбомі 10 років життя і 12 пісень поміж ними, кожна – як окрема історія.

 Кожна як окрема історія, але вони усі пов’язані між собою.

ВК: – Це наша фішка.

Висмикнути лише одну і не послухати інші – це як прочитати лише один розділ книги. А якщо знати, що цей альбом – це цілісна історія 10 років, то цю картинку ще й можна візуалізувати собі.

ОГ: – Усі наші пісні різні, як коробка цукерок асорті, і кожен може обрати пісню на свій смак.

 Як ви визначаєте стиль, у якому працює "ТИМПАЧЕ"?

ВК: – Та головне, аби пісні були хороші.

ОГ: – Нам просто подобається робити ті пісні, які ми би самі слухали. Музиканти роблять свої пісні саме тому, що їм не вистачає тієї музики, яку вони хотіли б слухати. І жанр уже якось виходить сам.

 Під час запису альбому ви використали 5 гітар, 16 мікрофонів. Навіщо так всього багато?

ОГ: – Наш саундпродюсер Денис Ямбор вважає, що якщо вже починаєш щось, потрібно вибивати ногою двері і робити усе максимально і настільки якісно, як можеш. Ми знайшли багато примочок гітарних і намагалися зробити це якнайкраще.

ВК: – Ми дуже скучили за живими виступами і людьми, які приходять на наші концерти. Востаннє живий виступ у нас був рік тому. Після цього була тривала робота над альбомом і ми "зникли", не давали концертів. І дуже приємно, що люди нам писали, цікавилися тим, як проходить запис і коли буде живий концерт.

 7 листопада вас можна буде почути на шоу-кейсі. Що це буде?

ВК: – Ми гратимемо пісні з альбому "23" о 23:00 у культурному палаці "Куренівка". Приходьте, буде весело!

Слухай розмову повністю в ефірі Радіо Промінь!

"На цьому альбомі 10 років життя і 12 пісень" – гурт ТИМПАЧЕ презентував платівку "23"

Новини по темі