Мобільний додаток

Голлівудська актриса з України Іванна Сахно: щойно актор думає, що немає куди розвиватися — його кар'єра закінечна

23.07.2019 р., 19:45

Зірка американськоих бойовиків "Тихоокеанський рубіж: Повстання" та "Шпигун, який мене кинув" Іванна Сахно, яка народилася в Україні, розповіла в ефірі Радіо Культура в програмі "Майстерня" в рамках "Щоденника Одеського фестивалю" про те, чи потрібна актору мистецька освіта, що дав їй досвід роботи в Україні, як він допоміг їй у Голлівуді. А також про улюблені фільми та дебют в ролі членкині журі Одеського міжнародного кінофестивалю.

Ведуча:

Катерина Толокольнікова

— Ваш ранній старт кар'єри в житті мав переваги чи недоліки?

— Звичайно, можливість мати шанс бути в кіно з самого малечку приносить свої плюси і мінуси. І, мені здається, в цьому розумінні найважливіше мати правильне оточення. І в мене дійсно було хороше оточення моїх батьків, хто є моїми найкращими друзями. І вони мене завжди вели по дорозі, яка допомагала мені вивчати, що я є за людина, як жити це життя. В мене не було ніколи якогось розуміння, що індустрія — це щось таке нелюдське, вище ніж нормальне життя. Для мене це завжди був плюс. Але мені здається, що є, звичайно, люди, актори, які починали з дитинства і це їх навіть ламало, тому що не було певного оточення навколо них.

— Ви навчалися вже в Штатах, в Лос-Анджелесі. Як би ви охарактеризували цей підхід кіношколи? Можливо, він якось відрізняється від тієї школи акторської, яка в Україні?

— Насправді, я знаю дуже мало на рахунок навчання акторства в Україні. Тому що в мене немає ніякої акторської освіти з України. Я не знаю, який іде процес навчання тут. А ось в Америці процес навчання різний в кожній школі. Я б навіть сказала, що найважливіший процес навчання — це, звичайно, на знімальному майданчику. Тому що з цим нічого порівнятись не може. Люди, з якими ти працюєш, ти від них вчишся. І це досвід на все життя. Тому я вдячна, що в мене є можливість вчитись від людей, з якими я працюю.

— Чи потрібна така освіта в університеті чи на якихось таких серйозних акторських курсах? Чи це та професія, де можна набратися усього саме з практики, зі зйомок?

— Звичайно, про диплом в тебе не питають, коли ти йдеш на кастинг. Тому, можна сказати, що офіційно це не освіта, яку тобі треба мати. Але я б, звичайно, радила б мати досвід того, як працювати з вчителями акторської майстерності. Це не повинен бути університет, в якому ти вчишся чотири роки. Це може бути майстер-класи. Знову ж таки, є багато різних акторських вчителів, є багато різних кастинг-директорів, які ведуть майстер-класи. І кожен з них є різним і новим. І тобі це дає можливість мати розширений світогляд на акторську майстерність.

— Тобто вчитися треба все життя?

— Звичайно! Якщо чесно, мені здається, як тільки актор, або людина, починає думати, що вже немає куди розвиватися, або просто немає що вивчити, то, в принципі, кар'єра вже закінчена, можна сказати. Не проектами, а внутрішньо. Якщо людина відчуває, що вже немає куди реалізуватися. Я маю велику надію, що я буду продовжувати вчити і майстерність, і взагалі буду продовжувати вчитись все своє життя. Тому що це процес, який я дуже сильно ціную. Я поважаю всіх тих людей, які дають мені можливість від них вчитися.

Весь ефір програми слухайте тут

Іванна Сахно. Фото Одеського міжнародного кінофестивалю 

Голлівудська актриса з України Іванна Сахно: щойно актор думає, що немає куди розвиватися — його кар'єра закінечна

Новини по темі