Обирай пісні. Визначай переможця

На Радіо Культура стартує нова програма Тетяни Трощинської "ОргКультура"

1.07.2019 р., 16:10

Починаючи з 2 липня, щовівторка о 10:00 на Радіо Культура виходитиме нова авторська програма Тетяни Трощинської про культуру організацій — "ОргКультура". У програмі лунатиме аналіз кейсів, поради, що почитати й подивитись, а також прикладні лайфхаки від гостей.

"Якщо ви вирішили звільнитись звідусіль і піти на фріланс, вигнати всіх і набрати нових, відкрити кіоск з продажу шаурми (актуально!), живете з постійним відчуттям "самозванця" або просто хочете вчитись і розвиватись — ця програма для вас", — говорить ведуча програми Тетяна Трощинська.

"Наше завдання утилітарне: бути корисними, але є і глибша мета — намагатися впливати на оргкультуру. Ми хочемо розвинути уявлення про те, що є кращою, а що — гіршою практикою, пояснити, чим це загрожує організації. Наприклад, є думка, що цінності на хліб не намастиш. А я знаю експертку, яка точно знає, що "намастиш" — і розкаже, як. Вже є щонайменше 30 тем, які варті обговорення в ефірі. І я переконана, що їх стане ще більше", — додала вона.

Ведуча Тетяна Трощинська зможе поділитися і власними знаннями, адже вона є медіаторкою та фахівчинею з переговорних навичок за Гарвардською методикою, працює тренеркою Академії лідерства за програмою Ради Європи. Також розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіанавичок.

"Радіо Культура не перший рік розвиває лінійку просвітницьких програм, які можна слухати всією родиною. Та мені як слухачці бракувало контенту, що був би орієнтований на щоденні робочі виклики "маленьких українок" і "маленьких українців". Хтось із них має власний невеличкий бізнес — чи це ларьок із жуйками, а чи маленький "зелений" готель десь далеко від великих міст. Хтось працює як наймані працівники, котрі щоденно стикаються з викликами спілкування з колегами, начальством або підлеглими. А хтось не працює, але відчуває потребу змінити своє життя та, можливо, спробувати нову кар’єру. Саме до такої різноманітної аудиторії промовлятиме наша нова програма "ОргКультура", — зазначила продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська.

Перший ефір програми "ОргКультура" буде присвячений темі "Діти технологій VS кар’єрні пристосуванці". Ведуча Тетяна Трощинська спілкуватиметься з консультанткою з організаційного розвитку та управління командами Оленою Жильцовою про міжпоколіннєву взаємодію.

Що робити, якщо вам не подобається покоління Z, але такий майже увесь колектив? Що робити, якщо колеги просять "не звільняти до пенсії", а самі не працюють? Що не так з вами, і що не так із ними? Дізнаєтеся 2 липня о 10:00 на UA: Радіо Культура.

Зазначимо, всі подкасти програми "ОргКультура" можна слухати в додатку suspilne.radio.

Тетяна Трощинська. Фото Facebook 

На Радіо Культура стартує нова програма Тетяни Трощинської "ОргКультура"

Новини по темі