Мобільний додаток

Зураб Аласанія змінив посаду на Суспільному і чекає вступу в дію рішення суду

24.06.2019 р., 18:56

Зураб Аласанія залишив посаду голови правління Суспільного і працюватиме головним експертом при правлінні, повідомляє Детектор медіа. До 23 червня він перебував у відпустці з подальшим звільненням,сьогодні ж отримає трудову книжку, а завтра буде прийнятий на роботу на іншу посаду.

"До набрання рішенням суду про скасування дострокового припинення контракту законної сили Зураб Аласанія обійматиме посаду головного експерта при правлінні UA: Суспільне мовлення", – йдеться на сайті suspilne.media.

Зураб Аласанія наголошує на необхідності дотримуватися всіх законних процедур, не гальмуючи при цьому роботи компанії. 

"Звісно, є юридичні аспекти, які мають бути строго дотримані. Але є й важлива робота, яку не можна зупинити. Тож коли правління запропонувало мені на цей період очікування стати експертом при правлінні — я погодився. Бо ж прийшов будувати Суспільне, а не з’ясовувати стосунки в судах", — розповів він.

Голова наглядової ради ПАТ "НСТУ" Світлана Остапа у коментарі "Детектору медіа" зазначила, що поки що ніхто з учасників процесу не виявив бажання подавати апеляцію. А якщо апеляція не буде подана протягом 10 днів, то через 30 днів рішення суду вступить в силу.

"Наглядова рада не змогла зібратися на засідання останній тиждень червня, в літній період є проблеми з кворумом. Але, сподіваюся, що в липні ми обов’язково зберемося і розглянемо питання про скасування рішення наглядової ради про дострокове припинення контракту з Зурабом Аласанією. Головне, щоб реформа тривала, й Україна отримала справжнє Суспільне мовлення, – сказала Світлана Остапа.

Нагадаємо, 31 січня Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України схвалила рішення про дострокове припинення контракту з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією.  Він  оскаржив це рішення в суді першої інстанції. 19 червня Шевченківський районний суд Києва скасував і визнав незаконним рішення Наглядової Ради про дострокове припинення контракту. З 2014 року Аласанія був гендиректором на той час Національної телерадіокомпанії. У 2016 році звільнився, пояснивши таке рішення недофінансуванням мовника. Після створення Суспільного у квітні 2017 року Аласанія очолив правління компанії. Наглядова рада НСТУ обрала головою правління його строком на 4 роки, до 2021 року. 

 

Фото: Радіо Свобода

Зураб Аласанія змінив посаду на Суспільному і чекає вступу в дію рішення суду

Новини по темі