Мобільний додаток

Гайдай: Вакарчук та Гройсман — політики, які не відчувають часу

30.05.2019 р., 14:00

Святослав Вакарчук та Володимир Гройсман — українські політики, які не відчувають часу, переконаний політтехнолог Сергій Гайдай. В ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень" експерт разом з директором Центру Бендукідзе, автором Youtube-каналу "Крим: критичне мислення" Володимиром Федориним прокоментували, яким є політичне майбутнє чинного прем’єр-міністра України.

Ведучий:

Роман Коляда

"Часто в українських політиків є одна велика вада: вони не відчувають часу. Те, що актуально в один час, в інший — зовсім не актуально. Мені на думку приходять саме два політики: Святослав Вакарчук та Володимир Гройман", — зазначив Сергій Гайдай.

Гайдай зауважив, що час Вакарчука як потенційного впливового політика пройшов, і питанням залишається, чи пройде він взагалі до Верховної Ради.

"Якби Вакарчук стартував у політику десь роки 2 тому, коли був величезний запит на нього, коли про Зеленського навіть не думали, я думаю, він міг би зараз бути президентом і все було б по-іншому. Тоді йому пропонували, але він вирішив, що він не буде у політиці. Зараз він зовсім змінив свою думку, він дуже рішучий, каже про створення нової політичної сили, але час його пройшов. Річ буде йти тільки про те, чи пройде він у Раду, чи не пройде", — сказав він.

Політтехнолог також зауважив, що Володимир Гройсман асоціюється  з Петром Порошенком і це не дає йому можливості почати свою політичну кар’єру окремо.

"У Гройсмана така ж ситуація. Час Гроймана закінчився десь у 2016 році. Гройман був інструментом гри Петра Олексійовича, і це, мені здається, не дає йому, як мінімум, можливості почати свою політичну кар’єру окремо. Другий аспект — це зміни. Гройсмана не пов’язують не з дорогами, не з поліпшенням малого та середнього бізнесу тощо. Мають бути досягнення не тільки з трибуни, а й у житті", — прокоментував Гайдай.  

Володимир Федорин вважає, що ''зараз українська стратегія Гройсмана буде націлена виключно на політтехнологічні методи і уникнення відповідей на змістовні питання. Гройсман намагається втілити старий метод, підтягнути ресурси''.

Нагадаємо, 20 травня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що піде у відставку. Проте 30 травня Верховна Рада не схвалила його відставку.

Прослухати повну версію.

На фото — Сергій Гайдай

Гайдай: Вакарчук та Гройсман — політики, які не відчувають часу

Новини по темі