Мобільний додаток

Стартували міжнародні військові навчання в Естонії за участі українських армійців

29.04.2019 р., 18:19

У понеділок, 29 квітня, на території Естонії стартували найбільші тритижневі навчання Сил оборони "Весняний шторм", в яких візьмуть участь понад 9000 військовослужбовців з 13 країн, в тому числі і України. Про це повідомляє портал ERR.

В ході навчань з 29 квітня до 17 травня військовослужбовці на різних рівнях відпрацьовуватимуть прийоми синхронізації планів бойових дій, співпрацю в управлінні, підвищення готовності до виконання тактичних завдань.

Найбільш інтенсивна частина маневрів пройде з 2 по 10 травня. У навчаннях візьмуть участь підрозділи підрозділу сухопутних, військово-повітряних і Військово-Морських сил, піхотні бригад, тилові структури, особовий склад ополчення Кайтселійт.

У маневрах також будуть задіяні військовослужбовці дислокованих в Естонії тактичних груп НАТО, військовослужбовці з країн-союзників і партнерів по коаліції.

У навчаннях візьмуть участь сотні одиниць техніки, серед яких бронетранспортери, бойові машини піхоти і танки.

У повітряному просторі Естонії будуть переміщатися літаки і вертольоти ВПС Естонії і союзників. У морській чатині навчань візьмуть участь бойові кораблі ВМС Естонії і союзників.

Нагадаємо, в нинішніх навчаннях "Весняний шторм" візьмуть участь військовослужбовці Бельгії, Британії, Німеччини, Грузії, Канади, Латвії, Литви, Польщі, США, України, Фінляндії, Франції та Естонії.

Стартували міжнародні військові навчання в Естонії за участі українських армійців

Новини по темі