Мобільний додаток

Завданням "афганців" в АТО було навчити солдат виживати і виконувати бойове завдання — ветеран

15.02.2019 р., 14:12
Головним завданням ветеранів Афганістану в зоні АТО було навчити молоде покоління захисників України виживати на війні та виконувати бойове завдання. Про це в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні.Вдень" розповів "афганець", учасник Революції гідності і АТО Володимир Сакун.
 
"Практично в кожному підрозділі, з якими поряд ми воювали, були Афганці. Війна — це закони і правила, які треба знати і дотримуватися. Це перш за все дисципліна. Вміння вести бойові дії, коли люди не знають цього, вони гинуть. Наше завдання було навчити людей, контролювати їх, допомагати їм вижити і виконати бойове завдання", — зазначив Володимир Сакун. 
 
Нагадаємо, 15 лютого Україна офіційно вшановує День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану. 8 жовтня 1979 року було позбавлено влади та вбито засновника Народно-демократичної партії Афганістану Нур Мухаммада Таракі. Після цього Політбюро ЦК КПРС офіційно ухваило рішення про введення радянських військ в Афганістан і надання військової допомоги. 25 грудня 1979 в Афганістан увійшла радянська 40-а армія під командуванням генерал-лейтінанта Юрія Тухарінова. Радянський контингент перебував там протягом 10 років. 
 
Слухати повну версію.
 
На фото: афганці, ветерани АТО та учасники Революції Гідності Володимир Сакун та Ігор Яременко
Завданням "афганців" в АТО було навчити солдат виживати і виконувати бойове завдання — ветеран

Новини по темі