Мобільний додаток

Стеценко: створення системи кадрового менеджменту для сержантів мало би позитивно позначитися на ЗСУ

12.02.2019 р., 10:35

Створення системи кадрового менеджменту для сержантів мало би позитивно відбитися на рівні боєздатності Збройних сил України, переконаний полковник запасу, експерт Українського інституту з прав людини Святослав Стеценко. Про це він повідомив в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку".

Ведуча:

Тамара Гусейнова

"Законопроект про зміну назв військових звань в Україні — це позитив. Оскільки ми говоримо про стандарти НАТО, то відмова під радянської та пострадянської системи військових звань є корисною, щоб точно порвати з тими негативними традиціями", — зазначив Святослав Стеценко.

Святослав Стеценко зауважив, що створення системи кадрового менеджменту для сержантів мало би позитивно позначитися на рівні боєздатності ЗСУ.

"Безумовно, створення системи кадрового менеджменту для сержантів, яка стимулювала б людей, військовослужбовців удосконалюватися, подовжувати контракти й ефективно служити — це теж добре. Це в цілому мало би позитивно відбитися і на мотивації людей, на рівні боєздатності Збройних сил України. Кращі люди, кращі можливості, кращі результати. На жаль, хоч це є дійсно потрібним та корисним, але це не те, що дає і може дати вирішальний результат.  Насамперед, потрібно розглядати військовослужбовця як особистість і як відповідального громадянина і ставитися до них з повагою  та дотримуватися їхніх прав", — сказав він.  

Нині на розгляді Верховної Ради перебуває законопроект №6372 щодо військових звань військовослужбовців. Документ передбачає зміну назв військових звань в Україні у відповідність із стандартами НАТО. Як стверджують у громадській організації "Юридична сотня",  звання військовослужбовців сержантського та старшинського складу в Україні не відповідають стандартам НАТО, це питання постає під час проведення спільних військових навчань України та країн-членів НАТО.

Прослухати повну версію.

На фото: Святослав Стеценко. Джерело фото: Facebook

Стеценко: створення системи кадрового менеджменту для сержантів мало би позитивно позначитися на ЗСУ

Новини по темі