Мобільний додаток

У Києві в грудні відбудеться вечір пам’яті Героя України Василя Сліпака

7.12.2018 р., 15:07

20 грудня відбудеться вечір пам’яті Героя України Василя Сліпака. Ректор Національної академії імені Петра Чайковського  Максим Тимошенко та музикознавець, режисер програми Леся Олійник в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень" розповіли про деталі музичної програми.

Ведуча:
Галина Бабій

"Ми зібрали зірок не тільки української опери. Ми запросили співаків французької та польської опери, які товаришували з Василем Сліпаком, тих, хто знав його по життю, хто співав разом з ним. Також ми запросили лауреатів Всеукраїнського конкурсу молодих співаків імені Василя Сліпака", ─ зазначила Леся Олійник.

Режисер програми також додала, що відбудеться презентація моделі пам'ятника Василю Сліпаку.  

Максим Тимошенко наголосив, що "це подія не тільки у мистецькому житті України, вона важлива і на міжнародному рівні".

Нагадаємо, Василь Сліпак ─ відомий український оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник Революції Гідності та бойових дій на Сході України. Мав позивний "Міф". 29 червня 2016 року загинув у зоні бойових дій. Нагороджений званням Герой України.

Вечір пам’яті Героя України Василя Сліпака "Міф" відбудеться 20 грудня у концертному залі імені Василя Сліпака Національної академії імені Петра Чайковського.

Прослухати повну версію розмови.

На фото: Василь Сліпак

 

 У Києві в грудні відбудеться вечір пам’яті Героя України Василя Сліпака

Новини по темі