war

Команда Першого каналу Українського радіо відвідала Ригу

26.07.2018 р., 11:59

Команда Першого каналу Українського радіо,  на запрошення Об'єднання українських товариств Латвії, відвідала Ригу. Творча група у складі: Юрій Табаченко, виконавчий продюсер Першого каналу Українського радіо, Олена Браілова, головний редактор програмування Першого каналу Українського радіо, Юлія Шелудько, продюсер регіонального контенту Першого каналу Українського радіо  побувала на Суспільному Латвійському радіо. Своїми першими враженнями ділиться виконавчий продюсер Першого каналу Українського радіо Юрій Табаченко.

"Нас зустріли колеги: член правління Саніта Діка-Бокмелдере, радник правління Байба Петерсоне та керівник Першого каналу Інесе Матюшонока.

Ми побачили як працюють студії різних каналів, поспілкувались з творчим колективом та інженерами. Багато в чому у нас схожі підходи до організації роботи. В апаратній Першого каналу Латвійського радіо працюють режисер і продюсер, а на 5-му, молодіжному каналі, діджеї самі за пультом. Цікаво, що ефірний софт тут власного виробництва. На Латвійському радіо порахували, що заплатити своїм програмістам значно дешевше, ніж купувати готову програму. Зараз також латвійські колеги активно працюють над спільними проектами з телебаченням, завершують роботу над віжн студією, однією для всіх каналів. Хоча адмінстративно у Латвії радіо і телебачення  – різні структури. До речі, у телеефір програму вони віддають у запису, тільки після першого виходу на радіо. Новини тут однакові на всі 5 каналів, а на 6-му їх немає зовсім. Для Латвійського радіо дуже важливі музичні проекти. Вони пишаються своєю концертною студією. Вона у кілька разів менша, ніж велика концертна студія Будинку звукозапису Українського радіо, і не наділена такою вражаючою акустикою, як наша, але добре "розкручена". Вона часто здається в оренду під концерти, там записуються відомі виконавці.

Латвійські колеги так само, як і ми, люблять різноманітні спецпроекти: марафони, виїзні студії. Часто це події, які концептуально виходять далеко за межі радіоплатформи.

Загалом, такий обмін досвідом із іншими європейськими суспільними мовниками дуже корисний. Ми відчуваємо тенденції світового радіоринку, і вже маємо кілька цікавих ідей для Першого каналу Українського радіо, які плануємо реалізувати у новому сезоні", – повідомив із Риги виконавчий продюсер Першого каналу Українського радіо Юрій Табаченко.

Команда Першого каналу Українського радіо відвідала Ригу

Новини по темі