Мобільний додаток

ООН просить у донорів понад мільярд доларів на боротьбу з голодом

9.02.2018 р., 08:57

Продовольча і сільськогосподарська організація об'єднаних націй (ФАО) просить у донорів в 2018 році $1,06 млрд для допомоги голодуючим людям у світі на тлі конфліктів, а також погодних катаклізмів, пов'язаних із зміною клімату.

Про це повідомив Центр новин ООН.

"В Організації сподіваються, що цієї суми вистачить на те, щоб забезпечити продовольством понад 30 мільйонів осіб у 26 країнах. Серед них – Україна, Афганістан, Бангладеш, Гаїті, Південний Судан і Ємен", - йдеться у публікації.

При цьому наводяться слова представника ФАО Домініка Буржона, який пояснив цю необхідність тим, що нині "одночасно спостерігаються і конфлікти, і природні катастрофи – такі, як засуха, і вони ще більше погіршують ситуацію".

У першу чергу, допомогу надаватимуть тим, хто живе в сільській місцевості і чиє життя безпосередньо залежить від сільського господарства. Співробітники ФАО, зокрема, будуть надавати фермерам насіння і сільськогосподарські інструменти, а також проводити курси з підвищення виробництва та управління земельними та водними ресурсами.

Тим людям, які терміново потребують продовольства, будуть видавати готівку. "Хоча в 2017 році нам вдалося врятувати мільйони життів, надавши їм надзвичайну гуманітарну допомогу, мільйони, як і раніше, перебувають на межі голодної смерті", - зазначив Буржон.

За даними останньої доповіді ООН, число голодуючих упродовж багатьох років скорочувався, однак останнім часом цей показник знову почав рости. Зараз у світі недоїдають 815 мільйонів осіб, повідомили в ООН.

ООН просить у донорів понад мільярд доларів на боротьбу з голодом

Новини по темі