Мобільний додаток

Харків'яни відгукнулися на заклик зробити Новий Рік для поранених військових дійсно святковим (аудіо)

26.12.2017 р., 17:27

У Харкові жителі відгукнулися на заклик волонтерів зробити Новий Рік для поранених військових, що лікуються, дійсно святковим.

Наша кореспондентка Віталіна Зіньківська побувала в шпиталі:

"Харків’яни давно вже звикли до повідомлень у соцмережах та пресі, що Військово-медичному клінічному центру Північного регіону потрібні соки, сезонний одяг, бритви, зубні щітки, кава, чай, що можуть знадобитися бійцям, котрі ще лікуються або вже одужують.

Звісно ж, такі повідомлення ніколи не залишаються без відгуку городян. Днями волонтерська група "Сестри милосердя" попросила допомоги в оздобленні палат до новорічного свята. На контрольно-пропускному пункті шпиталю, за ті 5-ть хвилин, що чекала волонтерів, прийшло двоє харків’ян з повними пакетами.

А забирати подарунки вийшли не "Сестри милосердя", а їхній добровільний помічник із числа тих, що одужують, народний герой України, фельдшер 93-ої бригади, позивний Док.

Військовий шпиталь живе за суворим режимом. Втім, у новорічну ніч можна сподіватися на невеличке послаблення, і волонтери готують для поранених бійців сюрпризи. А які саме – поки що залишається таємницею. На те воно і свято, щоб чекати на радісні несподіванки".

Віталіна Зіньківська. Харків. Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Харків'яни відгукнулися на заклик зробити Новий Рік для поранених військових дійсно святковим (аудіо)

Новини по темі