Мобільний додаток

Трамп підписав оборонний бюджет США на 2018 рік

13.12.2017 р., 20:45

Президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет країни на 2018 рік, який передбачає виділення на оборону 700 мільярдів доларів.

Про це повідомляє DW.

Зокрема, заплановане виділення Україні 350 мільйонів доларів.

Президент США Дональд Трамп у вівторок, 12 грудня, підписав оборонний бюджет Сполучених Штатів на 2018 рік, який передбачає виділення 350 мільйонів доларів допомоги Україні на сферу безпеки.

Американський президент також закликав Конгрес повною мірою профінансувати передбачені бюджетом заходи та скасувати бюджетні обмеження, які протягом кількох років змушували обмежити витрати на оборону країни. Документ визначає військову політику США, але не забезпечує фінансування, яке затверджується окремими законами.  

Загалом на оборонні потреби США у 2018 році планують виділити 700 мільярдів доларів, що на 26,1 мільярда доларів більше, ніж було в офіційному запиті президента країни. Зокрема, передбачається виділення 4,6 мільярда доларів для протидії російській агресії в межах Європейської ініціативи стримування для підтримки союзників НАТО та посилення оборонного потенціалу США в Європі. У бюджеті 2018 року уперше "протидія російській загрозі" виокремлена в окрему статтю.

Новини по темі