Мобільний додаток

МВФ закликає владу України захистити незалежність НАБУ й САП

7.12.2017 р., 08:00

Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард висловила занепокоєння з боку Фонду щодо ситуації, яка склалася в Україні навколо НАБУ і Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП).

Відповідну заяву МВФ поширив 6 грудня.

"Ми глибоко стурбовані недавніми подіями в Україні, які можуть погіршити прогрес, досягнутий у створенні незалежних інституцій, що борються з корупцією на високому рівні, включаючи Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Спеціальну антикорупційну прокуратуру",- заявила глава МВФ.

Вона наголосила, що боротьба з корупцією є ключовою потребою для українського суспільства та "має вирішальне значення для досягнення міцного й стабільного зростання".

Крім того, вона нагадала, що це є частиною зобов'язань уряду за програмою МВФ.

"Ми закликаємо українську владу та парламент захистити незалежність НАБУ та САП. Ми також наполегливо закликаємо владу швидко просуватися з прийняттям законодавства, щоб оперативно впровадити незалежний антикорупційний суд відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії Ради Європи, що є необхідним для надійного вирішення справ з корупції на високому рівні», - наголосила глава МВФ.

МВФ закликає владу України захистити незалежність НАБУ й САП

Новини по темі