Мобільний додаток

До рейтингу ТОП-100 лідерів європейських інновацій увійшли українці

23.11.2017 р., 16:30

У четвертий щорічний рейтинг інноваційних лідерів з Центральної та Східної Європи New Europe-100 у 2017 році потрапили семеро українців.

Відповідний рейтинг опублікувало видання Financial Times.

Як повідомляється, рейтинг ТОП-100 людей із 14 країн, які змінюють суспільство, політичну ситуацію, бізнес-середовище регіону та демонструють нові підходи до важливих проблем склали Res Publica, Google, Visegrad Fund і Financial Times. Головна мета рейтингу полягає у тому, щоб підняти авторитет таких людей і встановити між ними зв'язки.

Так, до списку увійшли семеро представників України: Максим і Юлія Гербут - засновники PassivDom, - будинку на сонячних батареях, більша частина деталей якого виробляється на 3D-принтері. Будинок генерує достатню кількість сонячної енергії для усіх приміщень, а також експлуатації приладів.  Роман Зінченко - співзасновник мережі енергетичних інновацій Greencubator, яка сприяє ідеї енергоефективності.  Ірина Прокоф'єва - співзасновник проекту професійного наставництва на початку кар'єри Make me better.  Наталія Гуменюк - глава незалежного українського телеканалу та медіаплатформи "Громадське телебачення".  Віталій Мороз - глава підрозділу "Нові медіа" організації "Інтерньюз-Україна".  Андрій Карпюк - засновник компанії BIOsens, яка розробляє IoT з використанням біосенсорів для виявлення мікротоксинів у харчових продуктах.

Як повідомлялося, минулого року до рейтингу New Europe 100 увійшли п'ятеро українців.

Новини по темі