Обирай пісні. Визначай переможця

"Українське радіо" презентує спецпроект "Незалежність вустами українських захисників"

5.07.2017 р., 10:10

До Дня незалежності «Українське радіо» презентує спецпроект «Незалежність вустами українських захисників», який вестиме заслужений діяч мистецтв України, автор-виконавець, композитор Анжела Ярмолюк.

У складі фронтової концертної бригади «Українського радіо», яку заснували генпродюсер Дмитро Хоркін  та продюсерка берлінського телебачення Тетяна Литвинова, артистка з концертними програмами об’їхала всю передову. Віч-на-віч записувала розмови воїнів, їхні переживання, роздуми.

Уперше слухачі «Українського радіо» почують розмови з передової звичайних воїнів, захисників Батьківщини. У двадцять шостий День незалежності вони відкриються для вас, по-новому: з роздумами про мистецтво на передовій, закликами до українців і ніжними слова любові до рідних.

«Нашим воїнам дуже важливо відчувати всебічну підтримку: і моральну, і психологічну, й музичну. Ми радіємо, коли бачимо їхні очі, бажання нас почути. Кожен захищає країну по-своєму. Я ж дарую мистецтво», - підкреслила заслужений діяч мистецтв України Анжела Ярмолюк.

І вже з нового медійного сезону Анжела Ярмолюк стане ведучою мультиканальної програми «Культурний фронт», яка розповідатиме про українських артистів, які у вільний від роботи час, їздять передовою з концертними програмами.

"Українське радіо" презентує спецпроект "Незалежність вустами українських захисників"

Новини по темі