Макс Кідрук презентував новий роман "Колонія" в ефірі Українського радіо

Макс Кідрук презентував новий роман "Колонія" в ефірі Українського радіо

Макс Кідрук презентував новий роман "Колонія" в ефірі Українського радіо. Це перша книга з фантастичного циклу "Нові Темні Віки" про світ ХХІІ століття. Це історія про те, що людина, попри технологічний прогрес, збільшення тривалості життя та навіть перетворення на двопланетний вид, не змінюється. Макс Кідрук розповів Роману Коляді про ймовірність нових пандемій та екологічних катастроф на Землі, про можливість вирощування сільськогосподарської продукції на "Червоній планеті" та потенційний конфлікт між Землею і Марсом у майбутньому.

0:00 0:00
10
1x

"Колонія" - перша книга з фантастичного циклу "Нові Темні Віки" про світ ХХІІ століття. Це історія про те, що людина, попри технологічний прогрес, збільшення тривалості життя і навіть перетворення на двопланетний вид, не змінюється. Ведучий Українського Радіо Роман Коляда обговорив із Максом Кідруком імовірність нових пандемій та екологічних катастроф на Землі, можливість вирощування сільськогосподарської продукції на "Червоній планеті" та потенційний конфлікт між Землею та Марсом у майбутньому.

У коментарях до ютуб-трансляції Максу Кідруку ставили запитання. Роман Коляда обрав серед них три найкращих, на які Макс відповів у прямому етері. Автори найкращих запитань отримають у подарунок "Колонію" з автографом.