Руслан Стефанчук про вибори до Ради: "Виборчий процес буде відраховуватися від дня нашої перемоги"

Руслан Стефанчук про вибори до Ради: "Виборчий процес буде відраховуватися від дня нашої  перемоги"

В ексклюзивному інтерв’ю Українському радіо Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук розповів про те, чи є шанс, що парламентські вибори пройдуть вчасно, тобто восени 2023 року.

0:00 0:00
10
1x

У такому питанні давати прогнози ― дуже невдячна справа. Усі ми прив’язуємося до найсвятішої дати в історії України ― дня нашої перемоги. Увесь виборчий процес ми будемо відраховувати від неї. Процес займатиме 4-6 місяців. Але я думаю, що після перемоги буде ухвалено відповідний законодавчий акт, який унормує виборчі питання. 

Під час воєнного стану вибори проводитися не можуть. Після нашої перемоги ми проведемо демократичні вибори в абсолютно новій переформатованій країні, яка має чіткі та зрозумілі цінності, народ якої не роз’єднаний за релігійною, мовною та іншими ознаками. Тому що під такою навалою ворога ми всі спресувалися в єдиний український народ. І цей народ буде мати нові підходи й абсолютну нетерпимість до корупції та інших речей. Очікуємо на перемогу та готуємося до подальшого виборчого життя. Ми пам’ятаємо, як вибори в Україні запускалися і проходили за 2-3 місяці. Після перемоги ми запустимо всі виборчі процеси, і я дуже хочу, щоб вони відбувалися відповідно до Конституції України.

Фото: фейсбук-сторінка Руслана Стефанчука