Мобільний додаток

Доля і випадок

Доля і випадок
Відверто про життя та професію розповідають письменники, поети, художники, актори, музиканти, теле- та радіоведучі, представники відомих мистецьких династій в Україні. Відповіді на несподівані запитання, факти, яких не знайдете в офіційних біографіях, та деталі романтичних, комічних і драматичних історій життя. Розмова із гостем умовно поділена на чотири блоки: у першому згадуємо про дитинство, юність, зокрема, випадки, які вплинули на вибір життєвих орієнтирів та професію, другому — говоримо про знакові віхи творчості, третьому — про дозвілля та хобі, як засоби, які допомагають відволіктися і надихають на нові проекти. Остання частина програми — бліц запитання. Протягом випуску маємо нагоду познайомитися із творчістю гостя. Звучать пісні, радіопостановки, трейлери фільмів, художні твори у виконанні автора або майстрів художнього читання.
 
Програма звучить щосуботи об 17:03 на радіо "Культура" та щочетверга на "Ukie Drive" — американсько-українське радіо із студією у Чикаго.
 
Слоган програми: "Життя митця – то геніальний міф, а правда потім, правда у безсмерті" — Наталя Давидовська.

Наступні передачі

  • 19.01.2019 17:03:00
    - Культура

    Про смаки дитинства, революцію у шкільному харчуванні та страву, яка може «звести з розуму» говоримо із шеф-кухарем, кулінарним експертом і телеведучим Євген Клопотенком.

  • 20.01.2019 05:30:00
    - Культура

    Про смаки дитинства, революцію у шкільному харчуванні та страву, яка може «звести з розуму» говоримо із шеф-кухарем, кулінарним експертом і телеведучим Євген Клопотенком

Минулі передачі