Мобільний додаток

В мережі

В мережі

Це програма про тих і для тих, хто «живе» в соціальних мережах. Побудована програма за принципом рубрикації. В ній оглядаються флеш-моби, які започатковуються в мережі, дискусії, які відбуваються в мережі, популярні матеріалі. які публікуються в мережі, спільноти, які присутні в мережі. В кожній програмі знайомство і спілкування з одним із героїв мережі - «лайкменом» - людиною, дописи якої збирають найбільше лайків.

Наступні передачі

 • 19.01.2019 15:07:00
  - Перший канал
  Ведучі:

  Результати інтернет-конкурсу #листівказсела презентує експертка зі сталого сільського розвитку Центру екологічних ініціатив “Екодія” Анна Даниляк.

  Яким пам'ятають Живий ланцюг Соборності його учасники? Говоримо з ініціаторкою флешмобу спогадів #ланцюгзлуки1990 співробітницею Українського інституту національної пам′яті Наталією Позняк-Хоменко.

Минулі передачі

 • 12.01.2019 15:07:00
  - Перший канал
  Ведучі:

  На яких інтернет-ресурсах можна відстежувати новини про науково-технічні цікавинки? Про це йтиметься у розмові з науковцем і блогером Антоном Сененком.

  Про акцію #ВечірРіздвянихВасилів розповість Наталка Позняк-Хоменко, представниця Українського інституту національної пам”яті.

 • 05.01.2019 15:07:12
  - Перший канал
  Ведучі:

  На яких онлайн-ресурсах можна відстежувати інформацію про науково-технічні цікавинки?

  Яким має бути різдвяний стіл з точки зору дієтолога?