Мобільний додаток

Лариса Денисенко

Лариса Денисенко

Лариса Денисенко – письменниця, з творами якої діти починають своє шкільне життя.

Посланниця з питань толерантності ПРООН в Україні.

Амбасадорка міжнародного кінофестивалю для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест, 2018.

Правозахисниця, авторка новітнього концепту викладення права за допомогою авторських казок, проект «Правобукварик». Головна редакторка журналу з прав людини для підлітків «Абетка права»  (2011-2013 роки).

Членкиня Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх (з 2017 року).

Книга, «Я і Конституція»,, написана у співавторстві з колегами-правниками з ілюстраціями Жені Олійник, що є перекладом на дитячу мову Конституції України, отримала статус лідера-продажів під час Книжкового Арсеналу 2019 року.

Наступні передачі

  • 26.09.2020 11:10:00
    - Культура

    Кожна дитина має право на бунт, якщо бачить несправедливість. Кожна дитина має право знати, де встановлюють прийнятні та зрозумілі правила, а де порушуються її права. Дорослі і діти часто не розуміють одні інших, дорослі кажуть: досі бунтувати, будьте слухняними, ми краще знаємо. Діти: я цього не хочу, ви мене обмежуєте, я цього не робитиму! Кожна дитина має право почути пояснення від дорослого. Кожний дорослий не може вимагати беззастережної слухняності від дитини. Як відмовитися від наказового стилю спілкування? Як захищати свої права і свободи змалечку? – про все це в програмі “Школа опору та бунтарства з Ларисою Денисенко”

Минулі передачі