Мобільний додаток

Наталія Грабченко

Наталія Грабченко

Ведуча програм "Третій дзвінок", "Імператив", "Майстерня" та "Академія".

 

Народилася у Києві 17 травня 1969 року.

 

1994 року закінчила Національний університет імені Івана Карпенка-Карого за спеціальністю театрознавство і театральна критика. Дипломна робота: "Театр і телебачення: пошук екранного образу театральної вистави".

 

Стаж роботи на телебаченні – 30 років. Авторка і ведуча програм "Весь світ театру", "Дзеркало сцени", "Колізей", "Культурний простір", "Алло, лікарю!", "Здоров’я – основа життя", "Третій дзвінок з Наталкою Грабченко на ТВі" та інших. Режисерка телевізійних версій театральних вистав. Усього в доробку – понад 150 телеверсій.

 

Лауреат телефестивалю "Оксамитовий сезон" за відеофільм "Румовище" (Життя і смерть Успенського собору). Кількаразовий лауреат Міжнародного телевізійного фестивалю програм про театр "Театр+ТВ" за програму "Весь світ театру" і телевізійні версії театральних вистав.

 

На Українському радіо з 2006 року. Улюблені теми – театр, література, філософія, історія, психологія, медицина, здоров’я.

Наступні передачі

  • 27.01.2020 12:07:07
    - Культура

    До 75 річчя звільнення концтабору Аушвіц! "Фальшива нота": вистава про Голокост, злочин і неминучість покарання, талант і злодіяння… Дідьє Карон, драматург і режисер (Франція), Михайло Рєзнікович, режисер, народний артист України

  • 28.01.2020 10:12:00
    - Культура

    Федір Лапій, кандидат медичних наук, лікар-імунолог про важливість вакцинації для протистояння інфекціям в сучасному світі, роль свідомості і обізнаності суспільства і ГО "Батьки за вакцинацію!"

Минулі передачі