Передачі з архіву Українського радіо
![](/images/bank/prog/size2/prog_1675791705_63e28d594fd53.png)
Земля втрачає кисень. Чим це безпечно і чому в першу чергу це відчувають річки? Гість: Юрій Набиванець, кандидат географічних наук, заступник директора з наукової роботи (з питань гідрології та моніторингу водних обє'ктів) Українського гідрометеорологічного інституту
![](/images/bank/prog/size2/prog_1675791705_63e28d594fd53.png)
А чи український борщ і справді український? Історія рослин, які ми їмо. Гість: кандидат біологічних наук, науковий співробітник Національного природничого музею імені Шмальгаузена Олексій Коваленко
![](/images/bank/prog/size2/prog_1675791705_63e28d594fd53.png)
Як тварини оберігають довкілля. Гість: Олексій Коваленко, кандидат біологічних наук, популяризатор науки, автор науково-популярних праць
![](/images/bank/prog/size2/prog_1675791705_63e28d594fd53.png)
Фізика не тільки в школі. Чим цікава ця наука? Гість: Руслан Циганков, вчитель фізики та інформатики Ліцею № 176 ім.Мігеля де Сервантеса м.Києва
![](/images/bank/prog/size2/prog_1675791705_63e28d594fd53.png)
Виклики реінтеграції Криму: економіка, екологія, ідентичність, освіта. Обговорюємо результати ІІІ Міжнародного Форуму Експертної Мережі Кримської Платформи. Гість: Євген Хлобистов, доктор економічних наук, декан Факультету природничих наук Національного університету "Києво-Могилянська Академія", координатор робочої групи “Екологія та економіка” Експертної мережі Кримської платформи
![](/images/bank/prog/size2/prog_1675791705_63e28d594fd53.png)
Як університети допомагають громадам розвиватися? Гість: ректор Київської Школи економіки Тимофій Брік
![](/images/bank/prog/size2/prog_1675791705_63e28d594fd53.png)
Як тварини оберігають довкілля. Гість: Олексій Коваленко, кандидат біологічних наук, популяризатор науки, автор науково-популярних праць
![](/images/bank/prog/size2/prog_1675791705_63e28d594fd53.png)
Як не стати жертвою кібершахраїв? Гість: Костянтин Корсун, експерт з кібербезпеки
![](/images/bank/prog/size2/prog_1675791705_63e28d594fd53.png)
Турбота про себе під час війни: необхідність чи розкіш? Гостя: кандидатка біологічних наук, популяризаторка науки, авторка каналу “Наукпопіл” Ольга Маслова
![](/images/bank/prog/size2/prog_1675791705_63e28d594fd53.png)
Рік після підриву російською армією Каховської ГЕС. Як відновлюються біосистеми. Гостя: Анна Куземко, докторка біологічних наук, провідна наукова співробітниця Інституту ботаніки імені Миколи Холодного НАН України, членкиня правління Української природоохоронної групи