Більше новин
- 16:40
- "Очищення від проросійських сил": якими будуть наслідки заборони політичних партій для місцевих рад? Коментує Олексій Кошель
- 12:37
- «Я щасливий і дуже гордий бути українцем» ‒ Мішель Терещенко
- 09:48
- Як постраждалим від російської агресії подати заяву до Європейського суду з прав людини?
- 20:34
- Чи ратифікують в Україні Римський статут: коментар правозахисника
- 12:02
- Часті тривоги, обстріли та збір зернових: якою є безпекова ситуація на Дніпропетровщині
Три канали Суспільного радіо відтепер мовлять у 11 нових населених пунктах
Суспільне радіо у період війни продовжує розширювати свою FM-мережу. Так, кількість населених пунктів, у яких можна слухати програми Українського Радіо, Радіо Промінь та Радіо Культура, зросла ще на 11 населених пунктів, серед яких 2 — обласного значення, — повідомив член правління Суспільного мовлення, відповідальний за платформи радіо та телебачення, Дмитро Хоркін. Раніше повідомлялося, що Суспільне радіо запускає мовлення у 13 нових населених пунктах. Таким чином у період повномасштабної війни три канали Суспільного радіо запустили мовлення у 24-х нових населених пунктах, 6 із них — обласного значення.
Найбільше нових частот запущено у Радіо Культура (яке зараз мовить спільно з Українським Радіо):
- Чернігів на частоті 88.7 FM;
- Рівне (Антопіль) на частоті 99.2 FM;
- Кривий Ріг Дніпропетровської області на частоті 90 FM;
- Нікополь Дніпропетровської області на частоті 95.6 FM;
- Павлоград Дніпропетровської області на частоті 107.1 FM;
- Шостка Сумської області на частоті 105.3 FM.
Українське Радіо відтепер мовить у Вознесенську Миколаївської області на частоті 92.6 FM.
Радіо Промінь:
- Березівка Одеської області на частоті 104.2 FM;
- Калуш Івано-Франківської області 90.2 FM;
- Красногорівка Полтавської області на частоті 105.2 FM;
- Красноград Харківської області на частоті 100.4 FM.
Нагадаємо, Українське Радіо мовить в середньохвильовому діапазоні на території всієї країни. У населених пунктах, де немає FM-частоти, або в разі збоїв у її роботі, перемикайте приймачі в АМ-діапазон (чи СХ на старих приймачах) на частотах 1278 кГц, 873 кГц, 1404 кГц та 657 кГц. А середні хвилі Радіо Балтійська хвиля покривають мовлення у країнах Західної Європи до Португалії, країни Північної Європи, європейську частину росії.
З усіма частотами Українського Радіо в регіонах та лінками на соцмережі, де команда Суспільного надає оперативну та перевірену інформацію, можете ознайомитися за посиланням.
Раніше у зв'язку з численними запитами від українських та іноземних радіостанцій, Українське радіо НСТУ дозволило ретрансляцію свого сигналу на мережах радіостанцій будь-якої форми власності.
Усі канали Суспільного радіо слухайте в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio. З 13 березня в мобільному застосунку "Дія" стала доступною функція "Дія Радіо". Відтепер можна безоплатно та цілодобово слухати ефір Українського Радіо у мобільних телефонах.
