war

Організації ООН готові надати фінансову допомогу для українських фермерів

20.03.2022 р., 15:56

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), яка займається проблемами розвитку сільських регіонів і сільськогосподарського виробництва, готова надати допомогу майже 23 тисяч українських сільгоспвиробників.

Про це повідомляє пресслужба ФАО.

"Якщо зараз нам буде надано більше ресурсів, ми зможемо збільшити кількість сільських жителів, яким буде надана допомога цього весняного сезону", — наголошують в організації.

Так, станом на 18 березня, ФАО отримала близько 10% із зарезервованих 50 млн доларів у рамках Плану швидкого реагування для України.

Я повідомленні йдеться, що отримані кошти дозволять організації наразі допомогти 23 тис. селянам і фермерам Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Крім того, зазначається, що з активізацією військових дій ФАО збільшила своє представництво в Україні на 12 осіб для надання кваліфікованої підтримки українським сільгоспвиробникам.

"ФАО надзвичайно стурбована наслідками війни для життя та засобів для існування в Україні. Війна вже спричинила значні людські жертви та пошкодження інфраструктури, і ситуація залишається надзвичайно нестабільною, що, ймовірно, матиме значний вплив на продовольчу безпеку. ФАО залишається в Україні і буде виконувати свої функції, для чого організація посилює свою команду", — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, як заявив генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерреш, військова агресія Росії проти України призвела до порушення логістичних ланцюгів, стала причиною зростання цін на паливо, а також може знищити глобальну продовольчу систему.

Фото: pexels.com

Організації ООН готові надати фінансову допомогу для українських фермерів

Новини по темі