Мобільний додаток

Новий альбом ONUKA буде міксом кращого досвіду

23.11.2020 р., 12:29

Новий повноформатний альбом групи ONUKA вийде у березні 2021 року. В ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь" Ната Жижченко відзначила, що альбом "Сеанс" буде міксом кращого досвіду попередніх релізів.

"Я думаю, що це буде такий своєрідний мікс між першим альбомом ONUKA і другим релізом Vidlik, і трохи із запозиченням із другого лонг-плею Mozaika. Тобто, напевно, це такий більш вибірковий матеріал, принаймні мені би так хотілося, щоб це було таке своєрідне балансування між класичною ONUKA з етно-елементами, все одно з великим акцентом на електронну складову. В цьому альбомі буде точно більше електронного звучання, тому що таке загравання із якоюсь естрадною складовою точно не для ONUKA, я це зрозуміла. Я не хочу якимось чином змінювати формат, можливо, такого нішового звучання. Хочеться, все ж таки, електронну музику, яка, як на мене, в Україні представлена саме в даному поп-сегменті дуже мало, розбавляти "Онукою" цю категорію музики",  розповіла Ната Жижченко в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".   

На новому альбомі ONUKA меломани знайдуть не тільки особисті історії та лірику, а також гостросоціальні треки.

"Музичний велосипед винаходити не варто, тому що є своя стилістика, свій слухач, своє звучання. Етноісторію викреслити, я, знову ж таки, не можу, тому що це моя історія, а не історія тренду, який охопив Україну після 2014-го року. І вона все одно буде, напевно, більш така тендітна і гармонійна, з меншим процентним співвідношенням щодо електронної складової, але все одно ця така лейтмотивна нитка буде прослідковуватися",  розповіла Ната Жижченко в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".    

Нагадаємо, 29 вересня ONUKA оприлюднила перший сингл наступного альбому "Сеанс".

Фантастичні образи у кліпі Zenit групи ONUKA створені з секонд-хенду.

На фото: ONUKA

Новий альбом ONUKA буде міксом кращого досвіду

Новини по темі