Мобільний додаток

Бородянський: за один-два місяці буде програма дій щодо інформаційного забезпечення окупованих територій

12.09.2019 р., 14:35

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський заявляє, що за один-два місяці буде програма дій щодо інформаційного забезпечення окупованих територій. Про це він сказав в ефірі Українського радіо.

"Є фізичні обмеження — наші передавачі. Максимальна глибина, на яку ми можемо здійснювати трансляцію, становить близько 30–40 кілометрів. Щодо нас можуть вмикати глушилки (глушити сигнал - ред.) Але ми працюємо над цим. Я думаю, протягом одного-двох місяців у нас буде більш-менш конкретна програма дій щодо інформаційного забезпечення наших громадян на тимчасово окупованих територіях доступом до української інформації", — заявив він.

Бородянський також вважає, що у законодавство потрібно ввести поняття "маніпуляція".

"Це дискусійне питання, бо воно може заходити на свободу громадян, але нам необхідно його вирішити. Бо маніпуляція як така, особливо в період, коли йде гібридна війна, є дуже небезпечною", — додав міністр.

Читайте також: Бородянський підтримує введення в законодавство поняття "маніпуляція"

Військовий конфлікт на частині Донбасу розпочався у квітні 2014 року. Відтоді на території частини Луганської і Донецької областей проводиться антитерористична операція, а з травня 2018 року — Операція об'єднаних сил. До цього часу частина Донецької і Луганської областей є непідконтрольною українській владі і визнана тимчасово окупованими територіями. 

Фото - facebook.com

Бородянський: за один-два місяці буде програма дій щодо інформаційного забезпечення окупованих територій

Новини по темі