Обирай пісні. Визначай переможця

На Українському радіо стартувала "Нічна вахта"

21.08.2019 р., 16:27

На першому каналі Суспільного радіо, UA:Українське радіо, стартувала програма "Нічна вахта". Нова програма виходить в ефір щодня з 23:00 до 01:00.

"Українське радіо завжди тримає руку на пульсі подій у країні та світі. Одна з головних цілей для нас — це донести найвагоміші новини до слухачів у легкій формі, але зберегти всю значущість питання. Тому для тих, хто не хоче втрачати ланцюг перебігу подій, ми виходимо у прямий ефір навіть вночі", — зазначив продюсер програми "Нічна вахта" Сергій Смальчук.

Ведучі В’ячеслав Соломка і Марта Мольфар протягом першої години ефіру підбивають підсумки найважливіших подій дня, а у другій — обговорюють ті, що лише очікуються. Усі теми супроводжуються коментарями експертів у прямому ефірі.

"Я потрапив на радіо, можна сказати, випадково. Впродовж життя переконався, що все найкраще трапляється само собою, а потім стає прекрасним досвідом. Впевнений, ця робота на радіо з серйозним інформаційним контентом, вміння аналізувати і подавати новини, допоможе мені внутрішньо трансформуватися і вирости, й можливо потім повернутись на ТБ. Це для мене момент дорослішання: я розумію, що не зможу вести все життя розважальні або молодіжні програми, хоча хотілося б. Телебачення потребує більше форми, радіо — змісту. Тут я його і наберусь, — сказав ведучий програми "Нічна вахта" В’ячеслав Соломка. — Ми хочемо після важкого дня показати, що не все так і страшно. Тому подаємо інформацію в легкій, іронічній формі, щоб слухачі засинали з посмішкою на обличчі".

Нагадаємо, програму можна слухати у FM-діапазоні свого міста або у додатку suspilne.radio.

На Українському радіо стартувала "Нічна вахта"

Новини по темі