Обирай пісні. Визначай переможця

Виїзна студія Українського радіо працює на IV Форумі місцевого розвитку

25.06.2019 р., 10:37

UA: Українське радіо мовить з IV Форуму місцевого розвитку, що відбувається в Трускавці. На форумі обговорюють найгостріші теми, які стосуються стратегії розвитку Карпатського регіону, секторальної підтримки, партнерства та співпраці задля цього.

"Партнерство з метою регіонального розвитку — провідна ідея цьогорічного форуму, яка передбачає об’єднання зусиль як областей Карпатського регіону, так і центральних органів влади для зростання фінансової перспективи Українських Карпат, — зазначила продюсерка UA: Українське радіо й кураторка виїзної студії Юлія Шелудько. — У нашій виїзній студії ми матимемо ґрунтовну дискусію щодо економічного розвитку в Карпатах: як розвивати підприємництво на місцях, взаємодіяти й налагоджувати співпрацю між владою, бізнесом та громадою, як має відбуватися залучення ресурсів для розвитку малого й середнього бізнесу".

З 10:10 до 10:55 слухачі можуть долучитися до таких фокус-тем форуму в ефірі UA: Українське радіо:

Виконавча директорка Асоціації "Єврорегіон — Карпати — Україна" Галина Литвин розповіла про "карпатський прорив": партнерство задля розвитку.

Ведучий виїзної студії UA: Українське радіо Юрій Табаченко поспілкувався з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущином.

Виїзна студія Українського радіо працює на IV Форумі місцевого розвитку

Новини по темі