Мобільний додаток

Балух заявив, що у колонії РФ його життю може загрожувати небезпека

22.06.2019 р., 17:43

Політв'язень Володимир Балух вважає, що у російській колонії, де його утримують, можуть готувати "серйозні провокації" та створити умови, в яких його життю і здоров'ю загрожуватиме небезпека.

Як повідомляє "Кримська правозахисна група", про це політв’язень заявив своєму адвокату Ользі Дінзе.

Як зауважила Дінзе, яка відвідала підзахисного у російській колонії 21 червня, Балуха знову відправили до ШІЗО на 15 діб за незначне порушення, яке було спровоковано співробітниками колонії. Адвокату повідомили, що у штрафному ізоляторі Балух перебуватиме до 2 липня.

"Українець вважає, що проти нього можуть готуватитюрма більш серйозні провокації і створити умови, в яких його життю і здоров'ю загрожуватиме небезпека. Він знає про різні чутки, які поширюють про нього, аби агресивно налаштувати інших ув'язнених проти нього", — зауважила адвокат.

Керівник Crimean Human Rights Group Ольга Скрипник заявила, що в колонії намагаються зробити все, щоб позбавити українського політв’язня можливості умовно-дострокового звільнення.

"Балуха вже неодноразово притягали до відповідальності за незначні порушення, але застосували до нього найжорсткіші заходи у вигляді тримання у ШІЗО. Ми вважаємо, що це роблять для обмеження прав та ще більшого погіршення його становища у колонії. Зараз він вже відзначений адміністрацією колонії як злісний порушник внутрішнього розпорядку. Це означає те, що адміністрація колонії буде використовувати це з метою позбавити Балуха умовно-дострокового звільнення. Крім того, його як "злісного порушника" можуть перевести до місця позбавлення волі більш суворого режиму, ніж зараз", — прокоментувала Скрипник.

На цю тему — Балуха утримують у штрафному ізоляторі, аби унеможливити дострокове звільнення – адвокат

Нагадаємо, на початку 2018 року так званий Роздольненський районний суд анексованого Криму засудив Володимира Балуха до майже чотирьох років ув'язнення за нібито зберігання боєприпасів, але, за словами захисту, окупаційна влада засудила його через те, що він відмовився прибрати прапор України з подвір’я свого будинку. 8 лютого 2019 року Володимиру Балуху виповнилося 48 років.

У березні українського політв'язня Володимира Балуха доставили у колонію у Тверській області.

На фото — Володимир Балух, Крим.Реалії 

Балух заявив, що у колонії РФ його життю може загрожувати небезпека

Новини по темі