Мобільний додаток

Нелля Даниленко про премію Франка: ми з Оленою Єфимчук працювали над радіофільмом як єдиний організм

20.06.2019 р., 16:41

Цього року в номінації "За кращий твір у радіомовній сфері" перемогли авторка сценарію і режисерка радіофільму, заслужена журналістка України, лінійна продюсерка Радіо Культура Нелля Даниленко та звукорежисерка Олена Єфимчук за створення документально-художнього радіофільму "Валерій Марченко. Дорога до вічності". Нелля Даниленко в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень"  розповіла, як у неї виникла ідея створення радіофільму та про співпрацю зі звукорежисеркою.

Ведуча:

Галина Бабій

"Радіофільм "Валерій Марченко. Дорога до вічності" належить до циклу радіофільмів "Світочі епохи". Мені захотілося зробити це, тому що воно почало забуватися. Ми не маємо право це забути, бо це підґрунтя, це коріння, з якого з’явилися ми", — зазначила Нелля Даниленко.

Нелля Даниленко розповіла про співпрацю із звукорежисеркою Оленою Єфимчук.

"Музику і шуми взагалі намагаюсь підбирати я сама, тому що як автор я краще знаю, що я хочу. Інколи Олена теж щось підкидає. Я дуже вдячна Олені Єфимчук. Вона звукорежисер від Бога. Вона чує так, як мало хто чує. Коли вона працює, вона вся з тобою. Вона співпереживає. Ми як єдиний організм. Вона розчиняється у мені, а я — у ній. Як творці фільму. І я надзвичайно рада, що вона є серед лауреатів премії. І не тільки за цей фільм", — сказала вона.

Читайте також — Лінійна продюсерка Радіо Культура удостоїлася премії Франка за радіофільм про радянського політв'язня Марченка

Зазначимо, премія імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності присуджується за нові оригінальні публіцистичні твори, які сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності.

Радіофільм "Валерій Марченко. Дорога до вічності" створений на Радіо Культура і транслювався в ефірі UA: Радіо Культура і в ефірі UA: Українське радіо.

Прослухати повну версію.

На фото — Нелля Даниленко

Нелля Даниленко про премію Франка: ми з Оленою Єфимчук працювали над радіофільмом як єдиний організм

Новини по темі