Мобільний додаток

Указ про призначення Зеркаль зник із сайту президента

22.05.2019 р., 08:12

Олена Зеркаль, ймовірно, відмовилась від посади заступника голови Адміністрації президента. Указ президента України Володимира Зеленського про її призначення заступницею глави адміністрації зник з офіційного сайту глави держави.

Як повідомляє "Європейська правда", указ був видалений з сайту незадовго до півночі. Наразі офіційних коментарів з цього приводу немає. 

Зазначається, що заступник міністра закордонних справ не погодилась на посаду зовнішньополітичного радника. Оточення президента повідомляло, що Олена Зеркаль погоджувалась бути лише уповноваженим з питань міжнародних судів України щодо Росії. 

Як повідомлялось раніше, президент призначив головою Адміністрації президента свого радника з юридичних питань, Андрія Богдана та ще п’ятьох заступників глави: Сергія Трофімова, Кирила Тимошенка, Юрія Костюка, Руслана Рябошапка та Олену Зеркаль.

Зазначимо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Позачергові вибори до Верховної Ради України призначено на 21 липня 2019 року.

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась інавгурація новообраного Президента України Володимира Зеленського. На урочистому засіданні Зеленський склав присягу українському народові та офіційно став президентом України та оголосив про розпуск Верховної Ради 8-го скликання.

21 травня відбулись консультації президента України Володимира Зеленського з лідерами фракцій та керівництвом Верховної Ради щодо розпуску Верховної Ради України.

На фото — Олена Зеркаль

Указ про призначення Зеркаль зник із сайту президента

Новини по темі