Мобільний додаток

Попередні результати екзит-полу: реакції кандидатів

31.03.2019 р., 22:01

В Україні завершився перший тур голосування за президента. За даними Центрвиборчкому, станом на 20:00 у виборах президента України взяли участь 65,28% виборців на 199 територіальних виборчих округах — про це повідомляється на сайті ЦВК.

Володимир Зеленський. У штабі кандидата Володимира Зеленського, який, за попередніми даними екзит-полу, набрав найбільше - 30,4% голосів, на ці результати відреагували піднесено, а кандидат дав короткий брифінг. Як передає кореспондент Українського радіо, після оприлюднення результатів Володимир Зеленський заявив, що це лише перший крок до перемоги в другому турі, наголосив, що готовий до дебатів, і сказав, що зараз вони ведуть перемовини з іншими кандидатами. Також представники штабу повідомили, що будуть вести онлайн-трансляції в соцмережі з дільниць під час підрахунку голосів, адже мають інформацію про те, що кандидат, який зараз на третьому місці буде зривати підрахунок голосів.

Петро Порошенко. Кандидат, який, за попередніми даними екзит-полу, набрав 17,8% і посідає друге місце, Петро Порошенко, привітав усіх, хто прийшов на вибори, і заявив, що вибори пройшли на високому рівні, порушень було значно менше, ніж у 2014 році та зазначив, що це ще не перемога, але великий крок до неї, та зауважив, що його вихід у другий тур зламав плани Кремля і що вже відзавтра він розпочинає боротьбу за перемогу,  — передає кореспондент Українського радіо зі штабу Петра Порошенка.

Також кандидат і чинний президент наголосив, що такий показник голосування є для нього сигналом, що потрібно щось змінювати.

Юлія Тимошенко. У штабі кандидатки, яка, згідно з даними екзит-полу, на третьому місці (14,2%), наразі перебуває вся команда, партійні депутати та експерти  — передає кореспондент Українського радіо. Тут говорять про підкуп виборців, незаконну агітацію. Про усі факти порушень команда Тимошенко інформує правоохоронні органи, заявляють у штабі. Під час брифінгу кандидатка наголосила, що не вважає результати екзит-полу достовірними і готова оскаржувати результати виборів щойно отримає на руки всі протоколи з виборчих дільниць з мокрими печатками.

Юрій Бойко, який набрав за попередньою інформацією 9,8%, також пообіцяв поборотися за вихід у другий тур. Він зазначив, що на його виборців можна розраховувати і на парламентських виборах, а тим часом він пропонує почекати офіційних результатів виборів, адже він переконаний, що його виборці боялися відповідати аналітикам екзит-полу, тому може бути значна похибка.

Анатолій Гриценко (7,8% за екзит-полом) переконаний, що у другому турі люди приймуть зважене рішення, адже є можливість аналізувати програми і обирати для себе кандидатів, сам же він не налаштований поки що на підтримку жодного з них. Натомість він збирається формувати силу, яка боротиметься на парламентських виборах. 

Нагадаємо, за даними Національного екзит-полу, станом на 18:00 на президентських виборах Володимир Зеленський отримав 30,4% голосів виборців, 17,8% підтримали Петра Порошенка. Юлія Тимошенко фінішувала третьою — за неї проголосували 14,2% опитаних виборців. Остаточний результат екзит-полу оприлюднять о 23:00.

Фото: 112

Попередні результати екзит-полу: реакції кандидатів

Новини по темі