Мобільний додаток

Порошенко, Тимошенко та Зеленський — заявлені учасники фінального ток-шоу "Зворотний відлік"

29.03.2019 р., 10:30

Кандидати у президенти України Петро Порошенко, Юлія Тимошенко і Володимир Зеленський запрошені сьогодні, в останній день агітації, до участі у політичному ток-шоу "Зворотний відлік" на Суспільному. Порошенка, Тимошенко та Зеленського очікують на фінальному ток-шоу, яке відбудеться в прямому ефірі на каналі UA:Перший, UA: Культура та на Українському радіо. Також трансляцію вестимуть всі 24 регіональні філії Суспільного. Початок - о 18:30.

Ведучі Мирослава Барчук та Павло Казарин забезпечуватимуть дотримання спікерами регламенту та правил ведення дебатів.

Шоу "Зворотний відлік" створено для того, щоб дати українцям можливість свідомо обрати, за кого голосувати на майбутніх виборах президента України 31 березня. У межах шоу Суспільне пропонує незалежну платформу для обговорення: рівні умови для всіх кандидатів-учасників, можливість вислухати їхні позиції й програми, дізнатися стратегічний план дій, почути відповіді на запитання, які стосуються повноважень президента, а також дізнатися, в яких сферах громадяни очікують змін від президента.

Запрошення на участь у політичному ток-шоу "Зворотний відлік" одержали 18 кандидатів на пост Президента України, які мають найбільші рейтинги за версією провідних соціологічних служб. У кожному випуску дискутуватимуть по три кандидати, найближчі між собою за рейтингом. Шоу виходить, починаючи з 18 березня, щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці.

Попередній випуск за участі Юрія Бойка, Анатолія Гриценка та Олега Ляшка можна переглянути за посиланням. 

Порошенко, Тимошенко та Зеленський — заявлені учасники фінального ток-шоу "Зворотний відлік"

Новини по темі