Обирай пісні. Визначай переможця

Українське радіо транслюватиме наживо церемонію інтронізації митрополита Епіфанія

2.02.2019 р., 13:10

3 лютого, починаючи з 09:00, Перший канал Українського радіо та Радіо Культура транслюватимуть наживо церемонію інтронізації митрополита Київського і всієї України Епіфанія, яка відбудеться під час божественної літургії у Соборі Святої Софії Київської. 

 

На Українському радіо та Радіо Культура трансляція розпочнеться о 9:00. Після церемонії у студії відбудеться обговорення найважливіших моментів заходу з ведучим Українського радіо Романом Колядою, яку покажуть на трьох телеканалах Суспільного. 

У студії Українського радіо подію коментуватиме ведуча програми "Ранковий формат" Тетяна Дем’яненко, а в ефірі Радіо Культура ведучі Марина Люта та Олександр Ковальов обговорюватимуть цю тему з релігієзнавцем і кандидатом філософських наук Русланом Халіковим.

Інтронізації (лат. Inthronizatio - внесення на трон) – церемонія сходження на престол та урочисте богослужіння, коли відбувається зведення новообраного предстоятеля церкви. "Інтронізація митрополита Епіфанія – це останній формальний акт, який довершує процес об’єднання та усталення єдиної помісної Української православної церкви",  сказав архієпископ Чернігівський і Ніжинський Православної церкви України Євстратій (Зоря) (сайт УНІАН). 

Нагадаємо, 15 грудня  Українське радіо висвітлювало заходи, присвячені обєднавчому собору українських православних церком, який відбувався у Софійському соборі в Києві. Об’єднавчий собор усіх православних церков України розпочався зранку 15 грудня в Софії Київській. Церковні ієрархи створили незалежну українську православну церкву та обрати її предстоятеля митрополита Епіфанія.

Генпродюсер Українського радіо Дмитро Хоркін і міністр культури Євген Нищук вели урочисті заходи з концертом та мітингом на Софійській площі, де зібралися люди зі всієї України в очікуванні рішення Всеукраїнського православного об'єднавчого Собору православних церков.

6 січня Українське радіо транслювало наживо церемонію передачі Томосу у Стамбулі. 

Українське радіо транслюватиме наживо церемонію інтронізації митрополита Епіфанія

Новини по темі