Мобільний додаток

Ігор Луценко про справу Катерини Гандзюк: Генпрокуратура надає інформацію, щоб вчинити резонанс

9.12.2018 р., 15:20

Генпрокуратура надає інформацію, щоб вчинити резонанс, а це неприпустимо, переконаний народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Ігор Луценко. В ефірі Українського радіо в програмі "Під прицілом" він прокоментував повідомлення Юрія Луценка про те, що замовників і організаторів вбивства Катерини Гандзюк уже встановлено, і чому адвокат родини Гандзюк заявляє, що Генпрокурор шкодить слідству, розкриваючи деталі розслідування.

Ведучий:

Сергій Сулим

"Мені здається, що Генпрокурору хочеться зробити якісь резонансні заяви, натомість, наприклад, в нашій організації від самого початку була домовленість, що ми будемо максимально обмежувати інформацію з приводу робочих питань, не будемо ніяким чином коментувати жодної інформації. На жаль, з боку Генеральної прокуратури є зовсім інша лінія – давати по максимуму інформації, щоб чинити резонанс. Це неприпустимо і абсолютно чітко шкодить слідству. Мабуть, саме цим і обумовлена різка реакція адвоката", — зазначив Ігор Луценко.

Читайте також — Відверта до непристойності і з державницьким мисленням: три спогади про Гандзюк

 

На цю тему — ТСК додатково надала резонансу розслідуванням нападів на активістів — журналістка

Слід зазначити, що Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що замовників і організаторів вбивства Катерини Гандзюк уже встановлено. Натомість адвокат родини Гандзюк заявляє, що Генпрокурор шкодить слідству, розкриваючи деталі розслідування.

Нагадаємо, в одній з лікарень Києва 4 листопада померла радниця мера Херсона, в.о. керуючої справами виконавчого комітету міської ради Херсона Катерина Гандзюк.

31 липня Катерину Гандзюк у Херсоні облили концентрованою сірчаною кислотою. Вона перенесла 11 операцій та перебувала в реанімації в Києві. Справа Гандзюк набула громадського резонансу і її кваліфікацію кілька разів змінювали: спочатку "хуліганство", потім "умисні тяжкі тілесні ушкодження", згодом "замах на вбивство" (15 стаття ККУ стосується замаху на злочин,  115 стаття – умисного вбивства). 20 серпня голова Нацполіції Сергій Князєв повідомив, що затримано 5 осіб, які "підозрюються слідством в організації та співучасті у скоєнні замаху на вбивство" Гандзюк.

Верховна Рада України вирішила створити тимчасову слідчу комісію для контролю за розслідуванням нападів на Катерину Гандзюк та інших активістів.

Прослухати повну версію розмови. 

Новини по темі