war

Виїзна студія Українського радіо працюватиме на Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства

28.11.2018 р., 15:00

Виїзна студія Українського радіо працюватиме на Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства 29 листопада. Форум — це одна з найбільших національних платформ для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій.

"Для нас одне з основних кредо: ми — там, де наш слухач! Тому формат прямоефірних виїзних студій на важливих подіях сприяє посиленню довіри, адже наші журналісти наживо спілкуються з експертами — і кожен може підійти, поставити запитання, стати учасником розмови", — зауважив генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.

Найактуальніша інформація з Форуму звучатиме на UA: Українське радіо під час чотирьох включень — об 11:10, 13:35, 14:07 та 15:10. Ефір можна також слухати на фейсбук-сторінці Українського радіо.

З гостями виїзної студії спілкуватиметься ведучий, виконавчий продюсер Першого каналу Українського радіо Юрій Табаченко.

Розклад ефірів:

  • 11:10-11:26 Спікер уточнюється.
  • 13:35-13:55 Яким має бути громадянське суспільство? Соціальна згуртованість. Спікер: Євген Глібовицький, експерт із довготермінових стратегій, дослідник цінностей та учасник Несторівської експертної групи (візія для України 2025).
  • 14:07-14:26 Правові аспекти громадської організації. Як захистити організацію від правової атаки? Спікерка: Наталя Повтарь, адвокасі-менеджерка з питань законодавства для громадського суспільства.
  • 15:10-15:30 Прикладні моменти заснування і розвитку громадської організації. Спікерка: Олена Полозок, ГО "Добра цукерня". "Добра цукерня" заснована у 2016 році. У команді працюють кондитери, які не чують. Частину прибутку розподіляють на соціальні та благодійні проекти партнерів, а також вкладають у розвиток бізнесу.

"У своїх ефірах ми часто висвітлюємо успішні проекти благодійних і громадських організацій, говоримо про виклики, які перед ними постають, а тепер в інтерактивному режимі дамо змогу слухачам долучитися до дискусій, "відвідати" майстер-класи і знайти відповіді на актуальні питання. Гостями студії стануть спікери, які розкажуть у прямому ефірі, яким має бути громадянське суспільство, що таке соціальна згуртованість і чому вона необхідна сьогодні. Розкриють правові аспекти громадської організації, висвітлять прикладні моменти заснування та розвитку громадської організації на конкретних прикладах, розкажуть, як маленьким ГО вдається виділяти кошти на соціальні і благодійні проекти. Не оминемо сесії про реформи в Україні, локальну безпеку, стратегії захисту і розширення прав людини та багато іншого. Одним із ключових моментів як для Українського радіо, так і для слухачів та учасників форуму є дискусія "Суспільне мовлення як тест на демократію". Про незалежний та фінансово-стабільний Суспільний мовник як невід’ємну частину демократичного суспільства розкажуть член Наглядової ради Суспільного Євген Глібовицький, голова правління Суспільного Зураб Аласанія, прес-аташе ЄС в Україні Давід Стулік та медіаюрист Ігор Розкладай. Модеруватиме дискусію генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркін", — зазначила кураторка виїзної студії Юлія Шелудько.

 

Виїзна студія Українського радіо працюватиме на Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства

Новини по темі