war

Спецефіри Українського радіо щодо ситуації на Азовському морі

26.11.2018 р., 13:05

Спецефіри трьох каналів Українського радіо щодо ситуацію, яка склалася на Азовському морі, де вчора всупереч міжнародним угодам прикордонні кораблі Росії здійснили агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України — російський корабель здійснив таран  українського рейдового буксиру. У результаті цих дій було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку та леєрне огородження, втрачено рятувальний плотик. Доля екіпажу невідома. 
Спецефіри: 

 

З 13:00 до 15:00 у програмі "Сьогодні.Вдень" на Першому каналі Українського радіо обговорюватимуть питання безпеки і оборони держави.

 

О 16:00 Перший канал та третій канали Українського радіо транслюватимуть позачергове засідання Верховної Ради, де розглядатиметься питання про можливість запровадження в Україні воєнного стану. Ведучі Українського радіо разом із запрошеними експертами аналізуватимуть політичні наслідки цього кроку і позиції окремих політичних сил.

 

О 18:00 відбудеться трансляція Ради безпеки ООН. Після цього ведучі разом з експертами у студії проаналізують міжнародно-правові наслідки російської агресії. Ефір можна прослухати на першому та третьому каналах Українського радіо.

 

Слудкуйте за оперативними новинами на усіх трьох каналах Українського радіо, на сайті, у соціальній мережі Фейсбук та у додатку suspilne.radio.

Спецефіри Українського радіо щодо ситуації на Азовському морі

Новини по темі