Мобільний додаток

Вілкула, Дунаєва та Колєснікова можуть притягнути до кримінальної відповідальності (аудіо)

18.09.2018 р., 17:00

Генеральний прокурор Юрій Луценко повторно просить Верховну Раду надати дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів від Опозиційного блоку Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва, Дмитра Колєснікова.

Про це Українському радіо розповіла прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган. Регламентний комітет Верховної Ради має розглянути ці подання, після чого вони будуть винесені на голосування до сесійної зали парламенту разом із розглянутим комітетом четвертим поданням на депутата Олександра Пономарьова. Говорить Лариса Сарган:

Прослухати

За данними Генпрокуратури, Сергій Дунаєв, будучи народним, депутатом вніс завідомо недостовірні відомості до електронної декларації. Прокуратура вбачає в діях нардепа підстави для повідомлення про підозру у вчиненні злочину.

Олександру Пономарьову інкримінують вчинення правопорушення через перешкоджання роботі журналістів у кулуарах ВР.

Дмитро Колєсніков, за данними прокуратури, перебуваючи на посаді голови Агентства держмайна, вчинив певні дії, внаслідок чого стало можливим відчуження об'єктів нерухомості - виробничого та лабораторно-побутового корпусу Державного підприємства "Науково-дослідний та констуркторсько-технологічний інститут трубної промисловості імені Осади" у Дніпрі загальною площею майже 7 тисяч квадтратних метрів.

Згідно з інформацією прокуратри, колишній голова Дніпропетрвоської ОДА Олександр Вілкул упродовж 2011-2012 років видав розпорядження про незаконну зміну цільового призначення земельних ділянок загальною площею понад 66 гектарів.

Політичним тиском назвав повторне подання Генпрокурора нардеп Олександр Вілкул на сьогоднішньому брифінгу у парламенті.

Українське радіо намагається зв'язатися з іншими фігурантами цього подання.

Прослухати

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Новини по темі