Мобільний додаток

У Києві продовжили заборону піротехніки

17.05.2018 р., 15:05

Депутати Київської міськради продовжили заборону проведення заходів і видовищ із використанням піротехнічних виробів на території міста Києва.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.

"Феєрверки і салюти у той час, коли в країні йдуть бойові дії, є абсолютно неприйнятними. Наше рішення продовжує заборону використання піротехнічних засобів у столиці на час проведення в Україні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ на Донбасі. Ми маємо поважати співвітчизників, які захищають Батьківщину від російського агресора", - йдеться у повідомленні.

Попередня заборона на використання феєрверків у столиці була чинною до закінчення Антитерористичної операції на Сході України. Через зміну формату АТО на Операцію Об’єднаних сил постала необхідність продовжити мораторій на використання піротехніки під час проведення розважальних заходів.

Рішення підтримали 87 депутатів міськради.

Нагадаємо, 30 квітня 2018 року в Україні офіційно завершилася Антитерористична операція в Донецькій та Луганській областях, яка розпочалася 13 квітня 2014 року. Відтак, на зміну АТО офіційно прийшла Операція Об’єднаних сил.

У Києві продовжили заборону піротехніки

Новини по темі