Мобільний додаток

Британських уболівальників попереджають про небезпеку на чемпіонаті світу в РФ

26.03.2018 р., 15:16

Росія вже провела "репетицію" застосування сили проти британських уболівальників на чемпіонаті Європи з футболу у Франції та продовжить провокації на своїй території під час фіналу Кубку світу.

Таку думку в Брюсселі висловив британський журналіст і видавець проекту EU Today Гарі Картрайт, передає Укрінформ.

"Безпека британських фанів повинна становити найбільше занепокоєння. Це особливо актуально на тлі нападу на них у Марселі під час "Євро-2016" з боку російського угруповання, що мало ознаки мілітаризованої організації", - заявив британський журналіст. Він нагадав, що результати розслідування того інциденту виявили наявність серед російських нападників представників спецназу.

"Путін відкрито зловтішається можливістю застосування насильства. І це може бути небезпечно напередодні проведення Кубку світу з футболу", - застерігає Картрайт.

Зазначимо, Велика Британія оголосила про бойкот проведення чемпіонату світу з футболу в Росії цього літа. Відповідна кампанія з бойкоту Кубку світу на російській території нині активно триває у Європі, що набуло особливої актуальності після застосування Росією бойової отруйної речовини у британському Солсбері.

Міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон порівняв чемпіонат світу з футболу у Росії із проведенням нацистською Німеччиною олімпійських ігор 1936 року у Берліні.

Британських уболівальників попереджають про небезпеку на чемпіонаті світу в РФ

Новини по темі