Мобільний додаток

Міносвіти заявило про створення електронної освітньої платформи

7.03.2018 р., 13:10

Провідні ІТ-експерти долучаться до проектів, спрямованих на використання сучасних цифрових технологій у сфері української освіти.

Про це пише Главком.

Міністерство освіти і науки України та Асоціація "Інформаційні технології України" підписали меморандум про співпрацю. Один із центральних проектів, до якого будуть залучені експерти асоціації, – створення електронної освітньої платформи та розвиток ринку електронних підручників.

"Один з центральних проектів, до якого будуть залучені експерти асоціації, – створення електронної освітньої платформи та розвиток ринку електронних підручників. Крім того, члени асоціації зможуть взяти участь у створенні ефективної системи збору та аналізу статистики щодо інформаційно-комп’ютерних технологій в українській освіті", — йдеться у повідомленні.

"Українська ІТ-індустрія, як і інші галузі креативної економіки, є індустрією, що базується на знаннях. Тож, впровадження в освітній процес сучасних технологій та спрощення доступу до джерел знань є вкрай важливими першочерговими кроками, що сприятимуть формуванню нової когорти високоосвічених спеціалістів не тільки для ІТ-галузі, а й для інших секторів економіки", – прокоментував виконавчий директор Асоціації "ІТ України" Олександр Кубраков.

Раніше повідомлялося, що онлайн-платформа для підготовки до ЗНО BeSmart виведена на всеукраїнський рівень.

Новини по темі