Мобільний додаток

Росія відмовилася платити ПАРЄ внесок за 2018 рік

13.02.2018 р., 16:23

Рада Державної думи Росії не затвердила перерахування внеску Росії на фінансування Парламентської асамблеї Ради Європи за 2018.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Рада Думи прийняла рішення про сплату внеску за 2018 до бюджету міжнародних організацій. Це Міжпарламентська асамблея православ'я, Парламентська асамблея ОБСЄ, Парламентська асамблея Чорноморського економічного співробітництва, Міжпарламентський союз, Міжнародна федерація бібліотечних товариств і асоціацій і Секретаріат Парламентської конференції Балтійського моря. Як ви помітили, немає Парламентської асамблеї Ради Європи. На цьому хотів би акцентувати вашу увагу ", - сказав перший віце-спікер нижньої палати парламенту Іван Мельникова.Мельников.

Він додатково пояснив, що це рішення було прийняте "відносно тієї частини, яка стосується ПАРЄ", а не загального внеску в Раду Європи.

Як повідомлялося, раніше в російській Раді Федерації також заявили, що не збираються платити внески до Ради Європи у зв'язку з тим, що Росія не допущена до засідань Парламентської асамблеї Ради Європи.

Російська делегація була позбавлена права голосу в ПАРЄ у квітні 2014 через окупацію Криму і дестабілізацію ситуації на Донбасі.

Росія відмовилася платити ПАРЄ внесок за 2018 рік

Новини по темі