Мобільний додаток

Суд частково задовольнив клопотання захисту Міхеїла Саакашвілі (аудіо)

22.01.2018 р., 18:10

Київський апеляційний адмінсуд передав на розгляд своїм колегам питання про відвід колегії суддів, що розглядає апеляцію на відмову у наданні Міхеїлу Саакашвілі статусу особи, яка потребує захисту.

Таким чином частково задоволене клопотання захисту Міхеїла Саакашвілі. Один із адвокатів екс-голови Одеської облдержадміністрації Руслан Чорнолуцький обґрунтував це клопотання тим, що Київський апеляційний адмінсуд нібито діє в інтересах Державної міграційної служби - другої сторони у справі про статус Міхеїла Саакашавілі в Україні.

Прослухати

Нагадаємо, у липні минулого року Президент Петро Порошенко позбавив Міхеїла Саакашвілі українського громадянства на підставі того, що він нібито не надав інформацію про свою судимість при заповненні документів на отримання громадянства. Сам політик заперечив, що підписувався під відповідною анкетою.

1 листопада київське обласне Управління Державної міграційної служби відмовило Саакашвілі у оформленні його як особи, яка потребує додаткового захисту. 30 листопада Міграційна служба подовжила термін його законного перебування в Україні до кінця лютого. Наприкінці грудня політик подав позов проти відомства щодо відмови у наданні йому охоронюваного статусу, але суд визнав відмову законною. Це стало предметом оскарження на сьогоднішньому засіданні Київського апеляційного суду, і апеляцію подала саме Державна міграційна служба - сказав після засідання адвокат Міхеїла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький.
    
Хто був ініціатором апеляції і з яких мотивів - Державна міграційна служба поки що не коментує, повідомив Українському радіо керівник Прес-служби ДМС Сергій Гунько.

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Суд частково задовольнив клопотання захисту Міхеїла Саакашвілі (аудіо)

Новини по темі