Мобільний додаток

Колеги і знайомі загиблої Ірини Ноздровської вимагають розшукати і покарати винних у вбивстві (аудіо)

2.01.2018 р., 16:09

Розшукати і покарати винуватців убивства правозахисниці Ірини Ноздровської, - з такими вимогами сьогодні прийшли до будівлі Головного управління Нацполіції у Київській області колеги і знайомі загиблої, а також небайдужі люди.

Зокрема, вони закликали створити ініціативну групу з розслідування злочину, залучивши до роботи оперативних слідчих із Києва, а також громадських активістів.

Говорить керівник громадської організації "Барви життя", учасниця мітингу Лідія Гончаренко

Триває судово-медична експертиза, яка встановлює причини і обставини смерті Ірини Ноздровської. Про це повідомив керівник поліції Київської області Дмитро Ценов, який вийшов до мітингувальників. Він поінформував присутніх про перебіг слідчих дій, а також  висловився за залучення громадськості до розслідування:

Прослухати

Нагадаємо, про зникнення Ірини Ноздровської стало відомо 29 грудня. Спочатку рідні та друзі шукали жінку через соцмережі та ЗМІ,  а потім до пошуків долучилися правоохоронці. 1 січня тіло Ірини знайшли у річці біля села, в якому вона жила - Демидів Вишгородського району Київської області. Загибла вела справу про загибель своєї сестри, яку 30 вересня 2015 року збив автомобіль, і, за словами родичів і друзів, отримувала погрози.

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Колеги і знайомі загиблої Ірини Ноздровської вимагають розшукати і покарати винних у вбивстві (аудіо)

Новини по темі