ДругаРіка

У ЄС стурбовані новими санкціями США проти Росії

26.07.2017 р., 16:43

Єврокомісія висловила стурбованість новими санкціями, прийнятими США проти Російської Федерації, а також їх негативними наслідками для ЄС.

Про це йдеться у повідомленні Єврокомісії.

"Сьогодні Єврокомісія зробила висновок, у разі якщо наші занепокоєння будуть недостатньо враховані, ми зможемо належним чином відреагувати уже найближчими днями. Комісари висловили свою заклопотаність, зокрема, через можливий вплив законопроекту на енергетичну незалежність ЄС", заявив президент Єврокомісії.

Заначимо, що презентацію президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера і віце-президента В'юркі Катайнена про законопроект США щодо санкцій було обговорено на колегії комісарів. Як відзначив Юнкер, ЄС повністю налаштований на режим санкцій стосовно Росії, проте єдність G7 по санкціях і тісна координація між союзниками є основою для забезпечення повної реалізації Мінських угод, а законопроект США може мати непередбачені односторонні наслідки, які вплинуть на інтереси енергетичної безпеки ЄС.

Нагадаємо, під впливом санкцій, що торкаються европейських компаній, які співпрацюють з Росією в енергетичному секторі, можуть опинитися вісім проектів, до яких залучені європейські компанії.

У ЄС стурбовані новими санкціями США проти Росії

Новини по темі