Саундтрек безтурботних днів: Околиця випустила сингл "Легко так"

Саундтрек безтурботних днів: Околиця випустила сингл "Легко так"

Околиця презентувала новий трек "Легко так", що поєднує постпанкове звучання з легкими, літніми нотками в тексті. Пісня набула нового значення для артистки після завершення університету та відчуття свободи.

"Зараз я почуваюся куди вільніше і маю набагато більше часу на творчість. До того ж попереду ще два місяці літа, а "Легко так" — це ідеальний саундтрек для теплих безтурботних днів," — розповіла Околиця в ефірі Радіо Промінь.

 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Околиця

"Мені завжди подобався постпанк, але більшість пісень здавалися мені сумними і депресивними. Тож я захотіла об'єднати об'ємне звучання постпанку з легкими, ніжними, літніми нотками в тексті. Але сам текст для пісні "Легко так" я написала ще кілька років тому, але зараз трек набув для мене зовсім нового значення. Цьогоріч я закінчила університет і нарешті видихнула з полегшенням, тож зараз я почуваюся куди вільніше і маю набагато більше часу на творчість. До того ж попереду ще два місяці літа, а "Легко так" — це ідеальний саундтрек для теплих безтурботних днів. Сподіваюсь, що слухачі розділять зі мною цю атмосферу. Подібно до треку "Легко так" я створила свою пісню "Метроном". Вони пронизані спільним підлітковим вайбом. Обидві ці пісні ви можете знайти на всіх музичних платформах", — розповіла Околиця в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у червні шоу українських премʼєр "Селекція" виповнилося 9 років.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.