Слухач скаже "Ого!": Гурт Probass ∆ Hardi видав сингл "Polonyna"

Слухач скаже "Ого!": Гурт Probass ∆ Hardi видав сингл "Polonyna"

Гурт Probass ∆ Hardi презентував новий трек "Polonyna", натхненням для якого став саундтрек до другої частини фільму "Дюна". Пісня створена з метою викликати вау-ефект та поєднує потужне звучання з етно- мотивами.

"Ми хотіли зробити неочікуваний саунд, від якого слухач скаже "ого!". Назва "Polonyna" з'явилася після перегляду фільму, уявляючи село в Карпатах, де відбуваються якісь події," — розповів Probass Артем Ткаченко в ефірі Радіо Промінь.

Трек буде виконано наживо разом із оркестром народних інструментів НАОНІ під час концерту на ВДНГ у Києві 29 червня, об'єднуючи електроніку з народними мотивами.

 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Probass ∆ Hardi 

"Робота над треком "Polonyna" почалася з того, що ми подивилися фільм "Дюна" другу частину і нам дуже сподобався головний саундтрек — там, де співає дівчина, можливо навіть кричить. Це дуже сильно особисто мене вразило, максимально хотіли зробити неочікуваний саунд, від нас це мала бути така робота, яка несе вау-ефект, тобто ти слухаєш і такий типу "ого!" — оце хотілося зробити. А чому саме "Polonyna" назва? Тому що після перегляду знову ж таки фільму "Дюна" з'явилася така картинка в голові і ми насправді зараз її максимально візуалізуємо: існує якесь село десь в горах в Карпатах і от там відбуваються якісь події. Мені дуже подобається ця робота і ми дуже чекаємо саме візуалізацію цього треку. І ще є один інсайд — насправді була ще одна історія, чому саме ми вирішили взяти цю ідею до роботи. 29 червня в Києві на поляні ВДНГ відбудеться наше суперпотужне шоу разом із оркестром народних інструментів НАОНІ і цей трек також буде представляти саму цю історію там, тому що ми доєднали оркестр — це буде такий потужний важкий звук в поєднанні з оркестром народних інструментів. Також ми планували саме встигнути зробити цю роботу до цієї події, до цього концерту", — розповів Probass Артем Ткаченко в ефірі Радіо Промінь. 

Нагадаємо, у червні шоу українських премʼєр "Селекція" виповнилося 9 років.

У квітні гурт Probass ∆ Hardi презентував новий трек "Кропива".

Також читайте інтервʼю Probass ∆ Hardi: "Українська музика має бути впізнаваною у світі".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.