Зближення з новою людиною: ANNEI видала сингл "Роздягни"

Зближення з новою людиною: ANNEI видала сингл "Роздягни"

ANNEI презентувала нову пісню "Роздягни", яка присвячена періоду початку стосунків, коли люди стають ближчими та відкривають свої душі одне одному. Реліз супроводжується відеокліпом, знятим у співпраці з режисером Вадимом Пінягіним.

"Це саме про той момент, коли ви починаєте зближуватися з новою людиною, так би мовити, оголюєте свою душу, відкриваєте якісь потаємні частини себе" — поділилася ANNEI в ефірі Радіо Промінь.

0:00 0:00
10
1x

Фото:  Пресслужба ANNEI

"Пісня "Роздягни" описує період початку стосунків. Вони можуть бути як дружніми, так і романтичними — це саме про той момент, коли ви починаєте зближуватися з новою людиною, так би мовити, оголюєте свою душу, відкриваєте якісь потаємні частини себе. Цей момент є дуже романтичним, щемливим і на цьому етапі зближення ми є достатньо вразливими. Але особисто для мене є якась романтика, навіть магія в цьому етапі, коли ти не маєш жодних гарантій, але все одно пірнеш в це з головою. Тому я буквально оспівала цей етап в цілій пісні. На відміну від моєї першої роботи "Бережи", цю пісню я написала достатню швидко. Перші рядки прийшли до мене дорогою додому і вже вдома я продовжила шукати мелодію та допрацьовувати текст. Також разом із піснею вийшла моя перша відеоробота. Кліп ми знімали разом із режисером Вадимом Пінягіним, надихалися візуалами фільмів "Екстаз" та "Неоновий демон" і, на мою думку, це вийшла дуже цікава, насичена і точно варта вашої уваги робота. Мені особисто дуже подобається, як динамічні кадри замінюються статикою, кольорові замінюються чорно-білими — це ніби підкреслює емоційну складову самої пісні. До речі ви можете оцінити цю роботу і самостійно — кліп вже доступний на моєму YouTube каналі. І, забігаючи наперед, хочу сказати, що я вже в процесі створення нових пісень. Попередньо наступний реліз планую ближче до серпня, і такий невеличкий ексклюзив — це буде дуже красива, повітряна, лірична пісня. Дуже чекаю, коли зможу поділитися і нею з вами, а поки слухайте мій новий реліз", — розповіла ANNEI в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у червні шоу українських премʼєр "Селекція" виповнилося 9 років.

У квітні ANNEI представила дебютний сингл "Бережи".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.