Вічні пошуки чогось припинені: Angelina Bukovska випустила сингл "Заплутане волосся"

Вічні пошуки чогось припинені: Angelina Bukovska випустила сингл "Заплутане волосся"

Angelina Bukovska випустила нову пісню під назвою "Заплутане волосся". Трек розповідає про щастя і гармонію в справжньому взаємному коханні.

"Для мене трек "Заплутане волосся" — це про те, як чудово почувається дівчина, коли вона закохана і коли це чисте, взаємне кохання. Вона для нього є центром Всесвіту і це взаємно", — поділилася Angelina Bukovska в ефірі Радіо Промінь.

Співачка також розповіла про свої плани на майбутнє, зокрема про аудіозбірку віршів і нову, дуже сумну пісню, яку планує випустити незабаром.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Angelina Bukovska 

"Я дуже вірю в силу думки та в силу слова, тож цього разу використала можливість через пісню провізуалізувати, яким я бачу своє кохання — справжнє кохання і побажати собі цього в майбутньому, адже візуалізація працює. Для мене трек "Заплутане волосся" — це про те, як чудово почувається дівчина, коли вона закохана і коли це чисте, взаємне кохання. Вона для нього є центром Всесвіту і це взаємно. У таких стосунках вони хочуть стати кращими один для одного. Ця пісня просто наділяє вірою в те, наскільки красивим може бути кохання, бо я насправді від цього життя хочу тільки стану затишку, стану спокою, стану любові, просто розмірено дихати на повні груди — це для мене і є щастя. Щастя — це не ейфорія, не коли тобі зносить дах або трясуться колінки. Ця пісня про мене, про саме той стан блаженства, коли вже нікуди не хочеться бігти: твої вічні пошуки чогось і когось припинені, бо вже зараз в тебе все добре і ти маєш все, і все — краса. Я дуже люблю експериментувати зі стилями, глядач уже мав можливість почути мене як і в електронному звучанні, так і в суперліричному, зараз час настав трошки позитивних ноток, але це ненадовго, адже наступне, що я планую зробити — це буде аудіозбірка віршів перед випуском нової пісні. А нова пісня буде дуже-дуже сумна. Люблю це, чесно люблю. Тож не втрачайте мене, слухайте мою музику, адже саме вами я надихаюся і хочеться робити це взаємно. Ми ще з вами неодноразово почуємося", — розповіла Angelina Bukovska в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у червні шоу українських премʼєр "Селекція" виповнилося 9 років.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.